Kumluca harita ve uydu görüntüleri

Antalya iline bağlı turistik bir ilçe.TarihiKumluca'nın ilk yerleşimi ilçenin merkezinin 5 km kadar doğusunda, tepelerin eteklerinde san kavak adıyla 1830 yıllarında kurulmuştur. Elmalı'dan ayrılan Finike ile Antalya'ya bağlı Iğdırmağardıç Bucağı Kumluca ve Kemer diye ikiye ayrılarak, Kemer Antalya'ya, Kumluca'da Finike'ye bağlanmıştır. daha fazla bilgi

Kumluca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Kumluca haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kumluca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kumluca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.5293, Boylam: 30.2904

Kumluca ilçesi belde ve köyleri

Altınyaka , Belen , Beşikçi , Beykonak, Büyükalan , Çaltı , Çavuşköy, Çayiçi , Dereköy , Erentepe , Gölcük , Güzören , Hacıveliler , Hızırkahya , İncircik , Karacaağaç , Karacaören , Kavakköy , Kuzca , Mavikent, Ortaköy , Salur , Sarıcasu , Toptaş , Yazır , Yenikışla , Yeşilköy

Kumluca uydu görüntüsü

Kumluca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kumluca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kumluca uydudan görüntüsü

Kumluca konumu

Kumluca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kumluca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

AV. ALİ ÖNCEL: kumluca portakalları ile ünlüdür turfanda sebzeciliğin başkentidir türkiyede yetişen turfanda sebzenin %60 SI KUMLUCADA ÜRETİLİR - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.