Lüleburgaz harita ve uydu görüntüleri

Kırklareli iline bağlı ilçe. Nüfusu (2000) 79.002 (merkez), 117.606 (ilçe). İlçenin sınırları dahilinde 6 belde ve 30 köy bulunmaktadır. daha fazla bilgi

Lüleburgaz harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kırklareli » Lüleburgaz haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Lüleburgaz haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Lüleburgaz haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4056, Boylam: 27.3535

Lüleburgaz ilçesi belde ve köyleri

Ahmetbey , Akçaköy , Alacaoğlu , Ayvalı , Büyükkarıştıran , Celaliye , Ceylanköy , Çengelli , Çeşmekolu , Çiftlikköy , Davutlu , Düğüncübaşı , Emirali , Ertuğrul , Eskibedir , Eskitaşlı , Evrensekiz , Hamitabat , Hamzabey , Karaağaç , Karamusul , Kayabelli , Küçükkarıştıran , Müsellim , Oklalı , Ovacık , Sakızköy , Sarıcaali , Seyitler , Tatarköy , Turgutbey , Umurca , Yenibedir , Yenitaşlı

Lüleburgaz uydu görüntüsü

Lüleburgaz ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Lüleburgaz haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Lüleburgaz uydudan görüntüsü

Lüleburgaz konumu

Lüleburgaz konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Lüleburgaz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

böcük: Lüleburgaz her ne kadar iş sahası bakımından gelişmemiş olsada yaşanılacak çok güzel bir yer - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.