Lapseki harita ve uydu görüntüleri

Çanakkale iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 941 kilometrekare, nüfusu 23.467 dir. Yüzeyi oldukça engebelidir. Düzlük alanlarında... daha fazla bilgi

Lapseki harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Çanakkale » Lapseki haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Lapseki haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Lapseki haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3448, Boylam: 26.6878

Lapseki ilçesi belde ve köyleri

Adatepe , Adatepe , Akçaalan , Akçaalan , Alpagut , Alpagut , Balcılar , Balcılar , Beybaş , Beybaş , Beyçayırı , Beyçayırı-Bucak Merkezi , Beypınarı , Beypınarı , Çamyurt , Çamyurt , Çardak , Çardak , Çataltepe , Çataltepe , Çavuşköy , Çavuşköy , Dereköy , Dereköy , Dışbudak , Dışbudak , Doğandere , Doğandere , Dumanlı , Dumanlı , Ecıalan , Ecıalan , Gökköy , Gökköy , Güreci , Güreci , Hacıgelen , Hacıgelen , Haıcömerler , Haıcömerler , Harmancık , Harmancık , İlyasköy , İlyasköy , Kangırlı , Kangırlı , Karamusalar , Karamusalar , Karaömerler , Karaömerler , Kemiklialan , Kemiklialan , Kırcalar , Kırcalar , Kızıldam , Kızıldam , Kocabaşlar , Kocabaşlar , Kocaveli , Kocaveli , Mecidiye , Mecidiye , Nusretiye , Nusretiye , Sındal , Sındal , Subaşı , Subaşı , Suluca , Suluca , Şahinli , Şahinli , Şevketiye , Şevketiye , Taştepe , Taştepe , Uçpınar , Uçpınar , Umurbey , Umurbey , Yaylalar , Yaylalar , Yenice , Yenice

Lapseki uydu görüntüsü

Lapseki ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Lapseki haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Lapseki uydudan görüntüsü

Lapseki konumu

Lapseki konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Lapseki) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ciya morova: Lapseki,inanılmaz havası,verimli toprakları,rüzgarı,denizi ile güzel yurdumuzunun, Marmara bölgesinde olduğu halde pek tanınmıyan ,ama doğa ile başbaşa olabileceğiniz çok özel bir beldesidir.Ankarada yaşayan,Ankara doğumlu ama otuzüçyıldır her yazı Lapsekide geçiren,Lapsekiyi mutluluk mekanı kabul eden biriyim.Bursa şeftalisi ünlüdür ama gelsin de Lapseki şeftalisini yesinler.Herşey çok güzeldir Lapsekimizde.Gayrimenkul fiyatları kriz dışında da düşüktür,fırsatı kaçırmayın. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.