Layika Akbilek İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Layika Akbilek İlköğretim Okulu (Adres: SÜVARİ MAHALLESİ 21.CAD.NO:42ANKARA/ETİMESGUT Telefon: 3122441314 Etimesgut ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Etimesgut » Layika Akbilek İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Layika Akbilek İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Layika Akbilek İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9438, Boylam: 32.8560

Layika Akbilek İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Layika Akbilek İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Layika Akbilek İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Layika Akbilek İlköğretim Okulu  uydudan görüntüsü

Layika Akbilek İlköğretim Okulu konumu

Layika Akbilek İlköğretim Okulu  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Layika Akbilek İlköğretim Okulu ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

hacer didem erdogdu: DEGERLI ARKADASLARIM ve sevgili ogrencilerime Fransanin Lyona bagli ALBERTVILLE adli beldesinden sevgilerimi gonderiyorum;gelecegin TURKIYESI Avrupayi geciyor arkadaslar bunlarin sorunlari da az degil; FRANSA kohne bir yer ulkemiz yildiz olacak insallah: herkese selamlar. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.