Bağlan (Lice) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bağlan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bağlan, Türkiye topraklarında Diyarbakır ilinin Lice ilçesine bağlı bir köydür. Bağlan yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Diyarbakır » Lice » Bağlan köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bağlan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bağlan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3291, Boylam: 40.7133

Lice ilçesi belde ve köyleri

Abalı , Akçabudak , Arıklı , Bağlan , Baharlar , Bayırlı , Birlik , Budak , Çacundur , Çağdaş , Çeper , Çıralı , Dallıca , Damar , Daralan , Dernek , Dibekköy , Dolunay , Duruköy , Ecemiş , Erginköy , Esenler , Gökçe , Güçlü , Güldiken , Gürbeyli , Hedik , Kabakaya , Kılıçlı , Kıralan , Kırçak , Kıyıkköy , Kutlu , Ortaç , Oyuklu , Örtülü , Savat , Saydamlı , Serince , Sığınak , Şenlik , Tepe , Tuzlaköy , Türeli , Uçarlı , Ulucak , Üçadamlar , Yalaza , Yalımlı , Yamaçlı , Yaprakköy , YOlçatı , Yorulmaz , Yünlüce , Ziyaret , Zümrüt

Bağlan uydu görüntüsü

Bağlan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bağlan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bağlan uydudan görüntüsü

Bağlan konumu

Bağlan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bağlan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.