Macaristan harita ve uydu görüntüleri

Macaristan Orta Avrupa’da Türkiye’nin yedide biri kadar büyüklükte bir halk cumhuriyeti. Macaristan Cumhuriyeti ya da kısaca Macaristan, Avusturya, Slovakya, Ukrayna, Romanya, Sırbistan, Hırvatistan ve Slovenya ile komşu olan, denize kıyısı olmayan, Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir. Orta Avrupa ile Balkanlar arasında bir ovaya yayılan Macaristan, Türk'lerin son 400 yıllık tarihinde yakın ilişkiler geliştirmiş oldukları bir ülkedir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 94,56 KB)] Macaristan harita

Resmin boyutları: 630px x 1000px, Dosya boyutu: 96833byte (94,56 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Macaristan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bora: macaristanda okuyorum gayet hos biryer. avrupa ulkesinde oldugunuzu hemencecik hissedebiliyorsunuz - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
esin tintintaş: Maceristanı hic görmedim ama insanları cok iyi ve cok sevecenler bende maceristanlıları okul gezizi sayesinde gördüm bizim okulumuza adapazarı sakarya güneşler lisemize geldiler ve cok iyi insanlar maceristanı görmek istiyorum :D !!! - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.