Malazgirt harita ve uydu görüntüleri

Muş iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.514 kilometrekare, nüfusu 20.391 dir. Yüzeyi, genel olarak çıplak... daha fazla bilgi

Malazgirt harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Muş » Malazgirt haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Malazgirt haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Malazgirt haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.1477, Boylam: 42.5422

Malazgirt ilçesi belde ve köyleri

Ağılbaşı , Akalan , Akören , Alikalkan , Alyar , Aradere , Arslankaya , Aşağıkıcık , Aynalıhoca , Bademözü , Bahçe , Balkaya , Besçatak , Beşdam , Beypınar , Bilala , Bostankaya , Boyçapkın , Boyundere , Çayırdere , Çiçekveren , Dırımpınar , Doğantaş , Dolabaş , Erence , Fenek , Gölağılı , Güleç , Gülkoru, Güzelbaba , Hancağız , Hanoğlu , Hasanpaşa , Hasretpınar , İyikomşu , Kadıköy , Karaali , Karahasan , Karakaya , Karakoç , Kardeşler , Karıncalı , Kazgöl , Kılıççı , Kızılyusuf , Koçalı , Konakkuran, Kulcak , Kuruca , Laladağı , Mağalcık , Mezraaköy , Mollabakı , Molladerman , Murakolu , Nurettin , Odaköy , Oğuzhan , Okçuhan , Örenşar , Sarıdavut , Selekutlu , Sırtdüzü , Söğütlü , Tatargazi , Tatlıca , Tikizli , Ulusu , Uyanık , Yapraklı , Yaramış , Yolgözler , Yukarıkıcık , Yurtseven

Malazgirt uydu görüntüsü

Malazgirt ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Malazgirt haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Malazgirt uydudan görüntüsü

Malazgirt konumu

Malazgirt konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Malazgirt) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ERHAN KURT: Selamlar ben Mus Malazgirt Erence köyünden Erhan Kurt 18 yasindayim 1.78 boy 68 kilo ve esmerim dogma buyume erenceliyim koyumu cok seviyorum koyumuz cok sirindir ayrica tuzu cok meshurdur cok tatli ve canayakin insanlari var yaklasik 80 evden olusmaktadir ayrica deresi ve baliklari cok guzeldir cok gùzel bir alan icinde kuruludur ben koyumu hic biseyle degismem 7 tane asiretten olusur cok temiz havasi var köyumu merak edenler iste telefon numaram 05397494307 tarihi eseri baraji var daglari taslari suyu topragi bibaskadir burdan tum mus ve malazgirt teki tum hemserilerime saygi ve sevgilerimi dile getirmek istiyorum herkese selam - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ekrem tuncel: ben 10/04/1959 yılında malazgit te dunyaya geldim 19 yıl yaşadıktan sonra istanbul a göç ettik 30 yıl dır burda yaşıyorum memleketimden hiç bir zaman kopmadım burda yaşıyan hemşehrilerimle her zaman göruşuyorum bir malazgirt li olarak hep gurur duymuşumdur. malazgirt.in barajı. kefal balığı.yemek olarakta helise unludur ayrıca alparslan abidesi.malazgirt e yaşıyan butun hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunarım.ekrem tuncel. - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.