İyikomşu (Malazgirt) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İyikomşu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İyikomşu, Türkiye topraklarında Muş ilinin Malazgirt ilçesine bağlı bir köydür. İyikomşu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Muş » Malazgirt » İyikomşu köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İyikomşu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İyikomşu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.4294, Boylam: 42.2602

Malazgirt ilçesi belde ve köyleri

Ağılbaşı , Akalan , Akören , Alikalkan , Alyar , Aradere , Arslankaya , Aşağıkıcık , Aynalıhoca , Bademözü , Bahçe , Balkaya , Besçatak , Beşdam , Beypınar , Bilala , Bostankaya , Boyçapkın , Boyundere , Çayırdere , Çiçekveren , Dırımpınar , Doğantaş , Dolabaş , Erence , Fenek , Gölağılı , Güleç , Gülkoru, Güzelbaba , Hancağız , Hanoğlu , Hasanpaşa , Hasretpınar , İyikomşu , Kadıköy , Karaali , Karahasan , Karakaya , Karakoç , Kardeşler , Karıncalı , Kazgöl , Kılıççı , Kızılyusuf , Koçalı , Konakkuran, Kulcak , Kuruca , Laladağı , Mağalcık , Mezraaköy , Mollabakı , Molladerman , Murakolu , Nurettin , Odaköy , Oğuzhan , Okçuhan , Örenşar , Sarıdavut , Selekutlu , Sırtdüzü , Söğütlü , Tatargazi , Tatlıca , Tikizli , Ulusu , Uyanık , Yapraklı , Yaramış , Yolgözler , Yukarıkıcık , Yurtseven

İyikomşu uydu görüntüsü

İyikomşu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İyikomşu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İyikomşu uydudan görüntüsü

İyikomşu konumu

İyikomşu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İyikomşu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ayhan: ben köyumu çok seviyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.