Manavgat harita ve uydu görüntüleri

Antalya iline bağlı ilçe. Yüzölçümü 2.296 kilometrekare, nüfusu 41.601 dir. Yüzeyi, Antalya körfezinin... daha fazla bilgi

Manavgat harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Manavgat haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Manavgat haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Manavgat haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.7853, Boylam: 31.4416

Manavgat ilçesi belde ve köyleri

Ahmetler , Aksaz , Altınkaya , Aşağıışıklar , Ballıbucak , Belenobası , Bereket , Beydiğin , Boztepe , Bozyaka , Bucakşehler , Burmahan , Büklüce , Cevizler , Çakış , Çaltepe , Çamlıtepe , Çardakköy , Çavuşköy , Çayyazı , Çeltikçi , Çenger , Çolaklı, Değirmenli , Değirmenözü , Demirciler , Denizkent , Denizyaka , Dikmen , Doğançam , Dolbazlar , Düzağaç , Evrenleryavşı , Evrenseki, Gaziler , Gebece , Gençler , Gültepe , Gündoğdu, Güzelyalı , Hacıali , Hacıisalı , Hacıobası , Halitağalar , Hatipler , Hocalar , Hocalı , Ilıca, Kadılar , Kalemler , Karabucak , Karabük , Karacalar , Karakaya , Karaöz , Kırkkavak , Kısalar , Kızılağaç , Kızıldağ , Kızılot, Odaönü , Oymapınar, Örenşehir , Parakende , Sağırın , Salur , Saraçlı , Sarılar, Sevinçköy , Seydiler , Sırtköy , Side, Sülek , Şişeler , Taşağıl, Taşkesiği , Tepeköy , Tilkiler , Ulukapı , Uzunlar , Yalçıdibi , Yavrudoğan , Yaylaalan , Yeniköy , Yeşilbağ , Yukarıışıklar

Manavgat uydu görüntüsü

Manavgat ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Manavgat haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Manavgat uydudan görüntüsü

Manavgat konumu

Manavgat konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Manavgat) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

SİNAN YERLİTAŞ: Manavgat harika bir yer, cennet ülkemin, cennet köşelerinden bir yerr, görmeyi herkese tavsiye ederim. Sinan YERLİTAŞ - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Karaözlü: 80''e yakın köyü ile Antalyamızın en büyük ilçesidir Manavgat, kendine has Türkmen-Yörük Kültürü sahillerinden daha güzel olan yaylaları doğal güzellikleri ile bir başkadır. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
hamann: manavgat super bii yerr

çoooookkk seviorum wwaallaha bu sehri... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gülsen: manavgat cok seviyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
KÖYÜM: AKSAZ KÖYÜ KÖY YOLU ÜZERİNDE BULUNAN KEMERLİ ÇEŞMESİ ,KABAPELİTLİ MAHALLESİNDEKİ KOVBOY KASABASI,MERKEZDEKİ MUAR BAŞINDA BULUNAN ASIRLIK KAVAK AĞAÇLARI İLE ÜNLÜDÜR.İLÇEYE OLAN UZAKLIĞI MANAVGAT ALANYA YOLU ÜZERİ 3,5 ŞEHİRLER ARASI KARAYOLUNDAN UZAKLIĞI KÖYMERKEZİNE KADAR 3,5 KM''DİR MERKEZE BAĞLI KABAPELİT,SUNTURLU,YENİMAHALLE VE BİZİMKÖY MAHALLELERİ VARDIR.KÖYÜN TARİHÇESİ KURTULUŞ SAVAŞLARINA KADAR UZANMAKTADIR. - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.