Kızılot (Manavgat) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kızılot harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kızılot, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Manavgat ilçesine bağlı bir beldedir. Kızılot yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kızılot hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Antalya » Manavgat » Kızılot beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kızılot haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kızılot haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.7172, Boylam: 31.5660

Manavgat ilçesi belde ve köyleri

Ahmetler , Aksaz , Altınkaya , Aşağıışıklar , Ballıbucak , Belenobası , Bereket , Beydiğin , Boztepe , Bozyaka , Bucakşehler , Burmahan , Büklüce , Cevizler , Çakış , Çaltepe , Çamlıtepe , Çardakköy , Çavuşköy , Çayyazı , Çeltikçi , Çenger , Çolaklı, Değirmenli , Değirmenözü , Demirciler , Denizkent , Denizyaka , Dikmen , Doğançam , Dolbazlar , Düzağaç , Evrenleryavşı , Evrenseki, Gaziler , Gebece , Gençler , Gültepe , Gündoğdu, Güzelyalı , Hacıali , Hacıisalı , Hacıobası , Halitağalar , Hatipler , Hocalar , Hocalı , Ilıca, Kadılar , Kalemler , Karabucak , Karabük , Karacalar , Karakaya , Karaöz , Kırkkavak , Kısalar , Kızılağaç , Kızıldağ , Kızılot, Odaönü , Oymapınar, Örenşehir , Parakende , Sağırın , Salur , Saraçlı , Sarılar, Sevinçköy , Seydiler , Sırtköy , Side, Sülek , Şişeler , Taşağıl, Taşkesiği , Tepeköy , Tilkiler , Ulukapı , Uzunlar , Yalçıdibi , Yavrudoğan , Yaylaalan , Yeniköy , Yeşilbağ , Yukarıışıklar

Kızılot uydu görüntüsü

Kızılot ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kızılot haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kızılot uydudan görüntüsü

Kızılot konumu

Kızılot konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kızılot) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.