Manisa harita ve uydu görüntüleri

Manisa Ege bölgesinde, tarihi, ovası ve üzümü ile tanınan bir ilimiz. 27°08’ ve 29°05’ doğu boylamları ile 38°04’ ve 39°58’ kuzey enlemleri arasında yer alır. İl toprakları doğudan Uşak ve Kütahya; kuzeyden Balıkesir; güneyden Aydın; güneydoğudan Denizli; güneybatı ve batıdan İzmir illeri ile çevrilidir. Osmanlı devrinde “Şehzâdeler şehri” olarak tanınan, üzümün anavatanı olarak bilinen, yeşili, mesir macunu ve üzümü ile meşhur bir ildir. İl trafik plaka numarası 45’tir. daha fazla bilgi

Manisa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Manisa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Manisa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Manisa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.6179, Boylam: 27.4191

Statik haritalar

Manisa ilçe haritaları

Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu

Manisa uydu görüntüsü

Manisa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Manisa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Manisa uydudan görüntüsü

Manisa konumu

Manisa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Manisa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yaban: MANİSA TARİH DOĞA CENNETİ,KÜÇÜK ŞİRİN VE EGEDE HERYERE YAKIN MESAFEDE YEŞİLLİKLERİ BOL OLAN BİR ŞEHİR.BURADA EN GÖRKEMLİ OLAN 500 YILDIR ORJİNALLİĞİNİ KORUMUŞ BAKIMLI VE HALA ÇALIŞAN SULTAN HAMAMI BURAYI YAŞAMALISINIZ BENCE,EGENİN EN BÜYÜK HAMAMI.İSTANBULDAKİ BİRÇOK MEŞHUR HAMAMDAN DAHA BAKIMLI.TAVSİYEM OLUR; - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ekrem aksoy kütahya: mnisada çocuğum 4 yıl okudu gerçekten maniayı çok beğendik hatta ev almayı bile düşünüyoruz. orayı bilmiyenlere duyrulur aileler çocuğunuz manisada okuyorsa gerçekten şanslısınız..ekremaksoy kütahya dan - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.
ceren ipek: manisa kırkağaç meslek yüksek okulunu tutturdum bu yıl kalcak yer sorunu ev arkadaşı sorunu yaşıyorum ilgilenenler buraya bişeyler yazsın - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
40AĞAÇ: manisa kırkağaç denilince akla gelen dünyaca ünlü kavunu ve vatanımıza yetiştidiği komondoları ile ünlü küçük ve güzel bir ilçedir.Her yıl mayıs ayında yapılan çam mesiresi ile ünlü olup tüm türkiyeyi davet ediyorum güzel ilçemizi kendinizi çok iyi bakın türkiyem - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
sakıncalı 45: manisalı dedinmi duracaksın bi düşüneceksin önce.ilk olarka manisa şehzadeler şehridir.41 çeşit baharatlı mesiriyle,üzümüyle,zeytiniyle en önemlisi deliler şehri 45 olarak ünlü bir şehirdir.manisa merkez kafasına qöre herkes... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
nev: mesela bende manisalıyımadım nevilay - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ASLAN: KOCA KORU KÖYÜ - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
free: BENCE VESTEL VARSA MANİSA VAR VESTEL YOKSA MANİSADA YOK YANİ... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
EML : AS

MANİSALILAR

BEN EML DEN - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
DENİZ YILDIZI: manisamız üzüm bağları ve mesir macunu ile ünlüdür.eğer deve güreşi meraklısısanız onun için gökkaya kasabasına geleceksiniz mart ayının ilk haftası - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
manisa45: manisa tarzanını unutmayalım.çünkü manisa mekezde bulunan ve özellikledehükümet konağı ve kuyumcular çarşısındaki bütün o ağaçları diken budayan bakan manisa tarzanıdır.... - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
kumral: manisamızın mesir magcunu üzüm bagları vs şeyleri ünlüdür .camileri tarihi eserleri çok ünlüdür - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
musthefa: manisa gecmişde osmalıya yön vermis olan vezir sadrazam ve sehzadelerin yetiştirildigi bir kültür merkezi olarak tanınmıs bu sebeblede ismi sadrazamlar diyarı dıyede anılır

ismi magnesiadan gelir

turkiye de tse kalite belgesini eleinde bulunduran avrupanın en ıyı yatırm kenti sectigi son olarakda cin işadamlarının gezerek hayran olduktan sonra dünyadaki en iyi yatırım yapılacak yer oldugunu belirtmeleri bir tesaduf degildir bu sebeble yakın zamanda sanayi kentlerin en başınıda cekecektir - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
sarı: MANİSANIN EN BÜYÜK ŞANSI İZMİRE COK YAKIN OLMASI BUDA ONA SANAİİ KÜLTÜR VE DENİZ LE BULUŞTURUYOR... - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
AYENAĞA: manisamız üzüm bağları meyve bahçeleri. paşalardan fikret küpeli,hilmi özkök;LİDYAnın başkentti SART beldesi bintepeler höyükleri sipil dağı milli parkı kula peri bacaları SALİHLİ ve TURGUTLUdaki kaplıcalar gezilip kaynaklardan yararlanabilinir.BELDEM GÖKKAYA KASABASI yörenin en şıralı üzümlerini üretir. Toprak yapısı suretiyle.ANKARA İZMİR KARA YOLU ÜZERİ. - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.