Marmara harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Marmara harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Balıkesir » Marmara haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Marmara haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Marmara haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5883, Boylam: 27.5553

Marmara ilçesi belde ve köyleri

Asmalı , Asmalı , Avşaadası , Avşaadası , Çınarlı , Çınarlı , Ekinlik , Ekinlik , Gündoğdu , Gündoğdu , Saraylar , Saraylar , Topağaç , Topağaç , Yiğitler , Yiğitler

Marmara uydu görüntüsü

Marmara ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Marmara haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Marmara uydudan görüntüsü

Marmara konumu

Marmara konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Marmara) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

rer: ido gemileri - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
misafir: ıyı gunler bır konuda bana yardımcı olmanızı ıstıyorum 5sınıf ögrensı kardesım ıcın marmara bölgesı harıtası ve illerı bulmam lazım ve ben bır turlu bulamadım - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.