Marmara Bölgesi harita ve uydu görüntüleri

Marmara Bölgesi, Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Balkan Yarımadası ile Anadolu arasında köprü niteliği ile Avrupa ve Asya'yı birbirine bağladığı söylenebilir. Yaklaşık 67.000 km2 lik bir yüzölçüme sahip olup Türkiye'nin %8,5'una karşı gelir. daha fazla bilgi

Marmara Bölgesi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Marmara Bölgesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Marmara Bölgesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Marmara Bölgesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8262, Boylam: 28.4271

Statik haritalar

Marmara Bölgesi uydu görüntüsü

Marmara Bölgesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Marmara Bölgesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Marmara Bölgesi uydudan görüntüsü

Marmara Bölgesi konumu

Marmara Bölgesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Marmara Bölgesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

enes f.b.: ad=enes girgin marmaramızın resimi işte bursadan enes - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ayşegül: büşra arkadaşımın dediği gibi doğru ana da lazımdı saolun - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
büşra/büşbüş: bende zaten böyle bir şey arıyordum ödevime yardımcı olduğu için teşekkür edrim - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Akif Belos: Türkeli ( Avşa ) adasının karşısındaki adanın ismi yazmıyor. O adanın ismi Ekinlik tir. Eski bir rum adasıdır. Tayyip Erdoğanın tatilini yaptığı adadır. Ek olarak Marmara adasının hoş köy yönünde bulunan adanın ismide yer almıyor, orasıda hayırsız adadır. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
yok: ne biçim bu resi yk resimm - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.
berat kaptan: çubuklu yanlış yerdedir orası kanlıca olmalı esasen kanlıca koyu körfez dir - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.