Yeniçiftlik (Marmara Ereğlisi) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yeniçiftlik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yeniçiftlik, Türkiye topraklarında Tekirdağ ilinin Marmara Ereğlisi ilçesine bağlı bir köydür. Yeniçiftlik yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tekirdağ » Marmara Ereğlisi » Yeniçiftlik köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yeniçiftlik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yeniçiftlik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 0, Boylam: 0

Marmara_ereğlisi ilçesi belde ve köyleri

Yeniçiftlik uydu görüntüsü

Yeniçiftlik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yeniçiftlik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yeniçiftlik uydudan görüntüsü

Yeniçiftlik konumu

Yeniçiftlik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yeniçiftlik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.