Marmaris harita ve uydu görüntüleri

Marmaris, Ege Bölgesi'nde Muğla iline bağlı bir ilçe merkezidir. daha fazla bilgi

Marmaris harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Muğla » Marmaris haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Marmaris haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Marmaris haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8547, Boylam: 28.2707

Marmaris ilçesi belde ve köyleri

Adaköy , Armutalan, Bayırköy , Beldibi, Bozburun, Çamlı , Çetibeli , Hisarönü , İçmeler, Karaca , Orhaniye , Selimiye , Söğütköy , Taşlıca , Turgutköy , Turunç, Yeşilbelde

Marmaris uydu görüntüsü

Marmaris ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Marmaris haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Marmaris uydudan görüntüsü

Marmaris konumu

Marmaris konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Marmaris) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kalp: ben marmarisin söğüt köyündenim marmaris her şeyiyle ve her yeriyle çok güzel ve gelinip görülmesi gereken bir yer olduğuna inanıyorum gökyüzünün denizle buluştuğu yer cennet gibi sakin ve deniz kenarındaki köyleri güzel bi tatil yapmak isteyenlerin arayıpta bulamadığı yer anlatmakla bitmezki gelip gezip görülmesi gerekir herşeyyiyle - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ferun cay bahcesı: bozburun iskele mah - 6 yıl, 1 ay önce yazıldı.