Bozburun (Marmaris) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bozburun harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bozburun, Türkiye topraklarında Muğla ilinin Marmaris ilçesine bağlı bir beldedir. Bozburun yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Bozburun hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Muğla » Marmaris » Bozburun beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bozburun haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bozburun haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.6899, Boylam: 28.0481

Marmaris ilçesi belde ve köyleri

Adaköy , Armutalan, Bayırköy , Beldibi, Bozburun, Çamlı , Çetibeli , Hisarönü , İçmeler, Karaca , Orhaniye , Selimiye , Söğütköy , Taşlıca , Turgutköy , Turunç, Yeşilbelde

Bozburun uydu görüntüsü

Bozburun ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bozburun haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bozburun uydudan görüntüsü

Bozburun konumu

Bozburun konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bozburun) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

egeli: bozburun gıbı bır koyde yasanmazmı. denızı mukenmel ve dogasıyla denızıyle vede tekne yapıplarıyla guzel bır cennet harıkası - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.