Mazgirt harita ve uydu görüntüleri

Tunceli iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 797 kilometrekare, nüfusu 25.851 dir. İlçe yüzeyi, engebeli... daha fazla bilgi

Mazgirt harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tunceli » Mazgirt haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mazgirt haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mazgirt haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.9438, Boylam: 39.7063

Mazgirt ilçesi belde ve köyleri

Ağaçardı , Akdüven , Akkavak , Akpazar, Aktarla , Akyünlü , Alanyazı , Alhan , Anıtçınar , Aslanyurdu , Aşağıoyumca , Aşağıtarlacık , Ataçınarı , Avunca , Aydınlık , Ayvatlı , Balkan , Beşoluk , Beylermezraası , Bulgurcular , Çatköy , Dallıbel , Danaduran , Darıkent, Dayılar , Dazkaya , Demirci , Demirkazık , Doğanlı , Doğucak , Doludizgin , Elmalık , Geçitveren , Gelincik , Gelinpınar , Göktepe , Güleç , Gümüşgün , Güneşdere , Güneyharman , İbimahmut , İsmailli , Kalaycı , Kaleköy , Karabulut , Karayusuf , Karayusuf , Karsan , Karsan , Karşıkonak , Karşıkonak , Kartutan , Kartutan , Kavaktepe , Kayacı , Kepektaşı , Kızılcık , Kızılkale , Kuşaklı , Kuşçu , Kuşhane , Obrukbaşı , Obuzbaşı , Ortadurak , Ortaharman , Otlukaya , Oymadal , Öreniçi , Örsköy , Özdek , Sarıkoç , Sökücek , Sülüntaş , Temurtaht , Yaşaroğlu , Yazeli , Yeldeğen , Yenibudak , Yukarıoyumca

Mazgirt uydu görüntüsü

Mazgirt ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mazgirt haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mazgirt uydudan görüntüsü

Mazgirt konumu

Mazgirt konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mazgirt) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.