Mecidiyeköy harita ve uydu görüntüleri

Mecidiyeköy, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan bir semttir. Mecidiyeköy'de ilk iskân, Abdülmecid döneminde Balkan göçmenlerinin buraya yerleştirilmesi ile başlar. Böylece semte de Abdülmecid'in adından 'Mecidiyeköy' denmiştir. Bugünkü modern Mecidiyeköy, başta bankacılık olmak üzere çeşitli iş kollarının merkezi durumundadır. daha fazla bilgi

Mecidiyeköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Şişli » Mecidiyeköy haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mecidiyeköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mecidiyeköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0716, Boylam: 28.9968

Mecidiyeköy uydu görüntüsü

Mecidiyeköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mecidiyeköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mecidiyeköy uydudan görüntüsü

Mecidiyeköy konumu

Mecidiyeköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mecidiyeköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kartalım: öncelikle sayın belediye başkanımız mustafa sarıgüle cok teşekkür ederim nedeni şu herşeyden önce okullar mükemmel oldu çok teşekkür ederiz kızgınlıgımız ise mecidiye köy spor kulübümüze sahip çıkmadıgı içın belki kızabilir ama buda bizim sitemimiz sayın başkanımıza sevgili başkanım bence şişlide misyonunuzu tamamladınız olması gerekenden fazlasını yaptınız artık büyük şehire dogru yürüsek başkanım nedersiniz zamanı gelmedimi bence geldi başkanım saygılar mecidiye köylü gencler. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.