MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU (İlköğretim Okulu
Adres: MAHMUTBEY M KARAOĞLANOĞLU C SERVET SK NO 10 Telefon: 2124473266 Faks: 2124473894) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bağcılar » MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9981, Boylam: 29.2325

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU uydu görüntüsü

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU uydudan görüntüsü

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU konumu

MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

adsız: 1. sınıf ögretmenleri iyi seçsinler veliye göre hareket eden ögretmenleri o okulda durmasınlar 1d sınıfı için söylüyorum - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sena dmrc: bence bu okulda harika eğitim veriyorlar - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
pişman: çocuğumu bu okula gönderdiğim için çok pişmanım.başkaları bu hatayı yapmasın.isimine aldanmasın.okul değil öğretmen araştırın - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
salih meşe: bende mehmet akif ersoy ilkoğretim okulundan salih meşe 3/c sınıfı - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
emine: hiç güzel deil ıııııııııııııyyyyyyyyyy - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
adsız: bnde bu okulda okuyodum çok büyük ve resimlerine baktım hiç değişmemiş - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
bahtiyar: mehmet akif süper okul - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
mine: bence çok güzel olmuş
  • mehmet akif deki bütün öğretmenleri çok iyi - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
    sümeyra: süper bir okuldur - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
    zeynep: bence mehmet akif ersoy ilköğretim okulu süper bir okul çevredeki diğer okullara bin basar egitimi ve ögretmenleri çok iyi eğitim veriyor gelecek yıllarında başaralar dilerim - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.