Meksika harita ve uydu görüntüleri

Meksika batısında Pasifik Okyanusu, doğusunda Karayip Denizi ve kuzey doğusunda Meksika Körfezi bulunan Orta Amerika ülkesi. Meksika, kuzeyde Amerika Birleşik Devletleri sınırında geniş olup, Guatemala ve Belize ile komşu olduğu güneydoğuya doğru daralarak, bir üçgeni andırır. Yucatan Yarımadası ve kuzeybatıdan Pasifik Okyanusuna sokulan Baja (Aşağı) Kaliforniya bu görüntüyü bozar. daha fazla bilgi

Meksika harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Meksika haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Meksika haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Meksika haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 23.6345, Boylam: -102.55

Statik haritalar

Meksika uydu görüntüsü

Meksika ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Meksika haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Meksika uydudan görüntüsü

Meksika konumu

Meksika konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Meksika) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bahar: bende meksikayı fazla sevmezdim ama bazı arkadaşlar gibi rbd benide dağladı hep meksikaya gitmeyi istiyorum eğer imkanı olupta gidenler varsa çook şanslılar bende rbd konserine katılmadan dönmesinler özelliklerse anahiyi görmeden dönmesinler ah meksika ben birde hep şöyle hayal ederdim anahim bana canadayı dolaştırsa ama nerde bay bay anahim hiç ulaşamayacağım hayalim - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
yonca: ben meksikayı ilk zamanlar pembe dizilerde sık sık duyardım fakat umursamazdım ama şimdi rbd grubunu tanıyıp sevmeye başlayınca meksika benim ilgimi çekmeye başladı ve en çok gitmek istediğim yerlerden hiri oldu - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kübra: ben meksikayı rbd grubuyla tanıdım yani doğumlu olanlar dulce maria,christopher uckerman,anahi,christion,maite - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.