Gümüldür (Menderes) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Gümüldür harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gümüldür, Türkiye topraklarında İzmir ilinin Menderes ilçesine bağlı bir köydür. Gümüldür yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İzmir » Menderes » Gümüldür köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gümüldür haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gümüldür haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.0773, Boylam: 27.0232

Menderes ilçesi belde ve köyleri

Ahmetbeyli , Akçaköy , Ataköy , Çakaltepe , Çamköy , Çamonü , Çatalca , Çile , Çileme , Değirmendere , Develi , Efemçukuru , Gölova , Görece , Gümüldür , Karakuyu , Keler , Kısık , Kuner , Kuyucak , Oğlananası , Özdere , Sancaklı , Şaşal , Tekeli , Yeniköy

Gümüldür uydu görüntüsü

Gümüldür ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gümüldür haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gümüldür uydudan görüntüsü

Gümüldür konumu

Gümüldür konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gümüldür) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Nilgün Kurt: Yazıklar olsun,İnsanımıza da yazıklar olsun. O ağaçlar giderken seyirci olan herkese yazıklar olsun. Ağaçlar kesildikten sonra iyi oldu kesildiği ağaçların altı aşk yuvası gibiydidiyen dar görüşlü insanlarada yazıklar olsun. Her insan kendi cebi yerine yaşadığımız yerin menfaatini düşünemedikçe hep yazıklar olsun diyeceğiz. Kendini düşünmek olmuyor, tamamen kaybediyor.Hele 2009 yerel seçimlerinden sonra Menderes belediyesine bağlanan gümüldür tamamen sahipsiz kaldı. Kimbilir halk haketmiştir bu durumu, ama ben Gümüldür için yananlardanım. - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Nİko: Arkadaşlar gümüldür ege kıyıları içerisinde farklı bir bölgeydi,benim için, ta ki 01-08-2010 tarihine kadar.Genelde dar gelirli ve orta sınıftan vatandaşların rahatca tatil yapabildiği bu şirin beldemiz malesef,tüm ülkemizdeki kıyı şeridi bölgelerimiz belediyeleri gibi sahildeki yeşilliği yok edip birilerini rant sahibi yapabilmek için peşkeş çekme modasına uymuş.

Nedennmi...?

Soruyorum Gümüldür belediye başkanlığına eski DSİ misafirhanesi ile iki kilometre uzaklıktaki otuz yıldır sürekli fransız turistlerin kaldığı motel arasındaki o güzelim zeytin ağaçlarını (denize 10 mt)ne yaptınız nasıl kıydınız,eğer siz belediye yapmadı ise yapanlara nasıl bir yaptırım uyguladınız merak ediyorum.

Gördüm agaçların kıyımından sonra açılan sahilde bazı yankee'ler plaj şemsiyesi masalar ve vs şeyler satmaya çalışıyorlardı.

yazıklar olsun

- 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.