MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU (İlköğretim Okulu
Adres: GAZİ PAŞA MAHALLESİ 752 SOKAK NO:4 Telefon: 2327826995 Faks: 2327826998 email: gaziilkogretim@hotmail.com) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Menderes » MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1587, Boylam: 27.1539

MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU uydu görüntüsü

MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU uydudan görüntüsü

MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU konumu

MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (MENDERES GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.