Karahamza (Meriç) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karahamza harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karahamza , Türkiye topraklarında Edirne ilinin Meriç ilçesine bağlı bir köydür. Karahamza yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Edirne » Meriç » Karahamza köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karahamza haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karahamza haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2716, Boylam: 26.5394

Meriç ilçesi belde ve köyleri

Adasarhanlı , Akçadam , Akıncılar , Alibey , Büyükaltıağaç , Hasırcıarnavutköy , Kadıdondurma , Karahamza , Karayusuflu , Kavaklı , Küçükaltıağaç , Küpdere , Nasuhbey , Olacak , Paşayenice , Rahmanca , Saatağacı , Serem , Umurca , Yakupbey , Yenicegörice

Karahamza uydu görüntüsü

Karahamza ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karahamza haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karahamza  uydudan görüntüsü

Karahamza konumu

Karahamza  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karahamza ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.