Mersin harita ve uydu görüntüleri

Mersin Akdeniz bölgesinin Adana kısmında olup, Adana, Konya, Niğde, Antalya ve Akdeniz ile çevrilidir. 32° 56' ve 35°11' doğu boylamları ile 37°26' ve 36°01' kuzey enlemleri arasında yer alır. Türkiye�nin turfanda ürünler bahçesi ve Torosların eteklerinde bol güneşli bir bölgedir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 589,08 KB)] Mersin harita

Resmin boyutları: 3000px x 1924px, Dosya boyutu: 603215byte (589,08 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Mersin) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yiğido: gerçekten mersin in dogal güzellikleri çok fazla yerleşimide mükemmel ama gelelim belediyesine bu kadar olur yani rezalet.....birazcık bakılsa gelişsse dahada güzel olacak ama bakım yok çalışma yok maksat sadece devleti sömürmek olmasın lütfenn bu güzelim şehri mahfetmeyelimmmmm biraz duyarlılık MACİT ÖZCAN.... - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ARSLAN: ben 12 yıl dır mersinde yaşıyorum. fakat mersin büyük şehir belediyesinin ne yapmak istediğini anlamış değilim. çünkü 12 yıldır sürekli özür yazıları ile yolları kazıp ne döşediklerini biliyoruz memleketçe ama ne hikmetse bunlar heryıl parça parça yapılmaktadıryazık değilmi bu milli servete. bu arada belediye başkanı macit özcan sahillere döşediği kaldırımları arada kontrol etse iyi olur gibime geliyor kaldırımlar denize doğru göçmüş galiba bizemi öyle geliyor acaba????MACİT - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kadir kurtuluş: gecenlerde asvalt yamalama rezaletini gordüm tıraktörün arkasında kürekle yama yapılıyodu rezilik 2011 de yaahu gören hiseden kaza geciren yokmu ey mersin halkı yolar rezalet buneya yakışıyomu asvalt boşa dökülüyo - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ESENLİ GENÇLİK : gençler mersinli olunmaz mersinli dğulur. mersinin hertarafını gezmek lazım her tarafı ayrı güzel sadece merkezi degil köylerinide görmek lazım o sıcak misafirperver halkıyla kucaklaşmak gerekir ESENLİ KÖYÜ'ne herkezi bekleriz...! - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: iyi güzelde deniz hava yayla ama gelelim yola tarladan farkıyok yuh utanıyorum mersinde yaşamaya heran bir metrelik cukura düşebilirsiniz araba motor yaya farketmez yuh yani yazıklar olsun yiye yiye maçit şişti hala mersinde yolyok alt yapı sıfır maçit yemekten başını kaldır da yol yap mersin kaza kaza tarla oldu - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: ben mersinde yaşıyorum o kadar yer gezdim ama bu kadar güseline rastlamadım - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Geleceğin ŞEHRİ: Ben Mersinli değilim ama mersin de bir süreliğine bulundum gercekten de 4 mevsimi aynı anda yaşaya bilirsin kıyıya indiğinde YAZ şehirin içinde BAHAR yaylalarda KIŞ arkadaşların da söylediği gibi tantuni,kerebiç,cezerye harika doğal güzelliği denizi mütiş insanlar elindekinin kıymetini bilmez derler yaaa - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
lord_charisma: merhaba ben ankaralıyım mersinde ev kiralarını merak ediyorum da özellikle pozcu denilen yerin. yardımcı olursanız sevinirim - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
oktay abay: mersin çok güzel bir şehir kızarkadaşımla gezerken beni pozcuda dönerciye götürdü inanılmaz güzeldi hayran oldum hem yerleşimine hemde dönerine bence görülmesi gereken bir şehir amamutlaka cafe2000 den döner yeyindaha önce böyle lezzetli şey yemediğinizi sanırım. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hakkan-29@hotmail.co: mersin istanbul nede izmir güzel olan mutlulktur memleket değil huzurdur insanı mutlu eden sevgi ve şevkat vede vermiş olduğunuz insanlıktır sevidiğinin yanındadır mutluluk vede huzur tabi bunun farkına varanlar içindir bu sözlerim - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
şenay: şu anda van dayım mersinin diger şehirlerden farklı cok güzel mersinin güzelligini şimdi daha iyi anlıyorum seviyorum mersini - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ahmet: MerSin Benim SehRim Cok Sevıorm sadece tantunısı yeter ama su yollardakı cukur lar cok kotu oldu ısık taktılar ve hep yerler kırıldı bu yerlere tamır lutfen - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Misafir: mersin dört mevsimdir insanları gibi - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
GÖKHAN: ben AFGANİSTANDA askerlil yapıyorum TÜRKİYEYİ ve MERSİNİ çok özledim - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
misafir: kardeş bende yusuf kılınç mahallesindenim 83049 sokak sen neresinden - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Mersinli: Mersınin doruklu köyü yenı mah.cok güzel bıyerdir - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
fb kız: çiftlik köy kampüsünü kazandımm - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
TARSUSLU: 3333,5 = mersin TARSUS - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Beste: Mersin'i hiç görmedim... Erkek arkadaşım Mersinli Ama Ankarada görev yapmakta:) Bende Mersini incelemek için googla ararken burasını buldum:) İşallah tatil planımız var ben Mersini çok görmek istiyorum umarım bu en kısa zaman da gerçekleşir... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
gurbet : MERSİN den uzaktayım.Gurbetteyim çook özledim.. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.