Mesudiye harita ve uydu görüntüleri

Ordu ilinin güneybatısında yer alan, denize oldukça uzak, dağlık fakat hafif eğimli bir arazi üzerine kurulmuştur. İlçe merkezi esasen Sivas'a daha yakındır. İlçenin geniş yüzölçümü çok sayıda köy ve yaylayla kaplıdır. İlçenin hemen içinden geçen Melet Irmağı Mesudiyelilere Meletli denmesine yol açar ki bunun sahilde oturan Ordululara verilen karşılığı cenüklüdür. daha fazla bilgi

Mesudiye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ordu » Mesudiye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mesudiye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mesudiye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4623, Boylam: 37.7706

Mesudiye ilçesi belde ve köyleri

Abdili , Alanköy , Arıcılar , Arıkmusa , Armutkolu , Arpalan , Aşağıgökçe , Aşıklı , Balıklı , Bayırköy , Bayraklı , Beşbıyık , Beyağaç , Beyseki , Birebir , Celalköy , Çaltepe , Çardaklı , Çavdar , Çerçi , Çiftlik Sarıca , Çukuralan , Darıcabaşı , Dayılı , Derebaşı , Doğançam , Dursunlu , Erikköy , Esatlı , Göçbeyi , Gülpınar , Güneyce , Güvenli , Güzelce , Güzle , Hamzalı , Herközü , Ilışar , Kafi Sarıca , Kaleköy , Karabayır , Karacaören , Kavaklıdere , Kışlacık , Konacık , Mahmudiye , Musalı , Pınarlı , Sarıyayla , Topçam, Türkköyü , Üçyol, Yağmurlar , Yardere , Yavşan , Yeşilce, Yeşilçıt , Yeveli , Yukarıgökçe , Yuvalı

Mesudiye uydu görüntüsü

Mesudiye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mesudiye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mesudiye uydudan görüntüsü

Mesudiye konumu

Mesudiye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mesudiye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gökhan: ben bu köylü olduğum için kendimlegurur duyuyorum - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
nevzatayc@hotmail.co: yarın allah nasip ederse mesudiye ilçesine gelicem merak ettiğim için burdan bilgi edindim teşekkür ederim emeği geçenlere - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
ersin_melet@hotmail.: Yüzölçümü ve nüfus olarak Mesudiyenin en büyük köylerinden Bayırköyün haritada işaretlenmesini rica ederim. Stratejik olarakta farklı konumu var.(Örneğin; Mesudiye-Topçam-Ordu yol ayrımında bulunur.) Ayrıca köyümüzle ilgili farklı bilgiler sunabilirim. Selamlar. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.