Minsk harita ve uydu görüntüleri

Belarus'un başkenti.Taslak bilgi. Detaylı bilgiler daha sonra eklenecektir. daha fazla bilgi

Minsk harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Beyaz Rusya » Minsk haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Minsk haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Minsk haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 53.9677, Boylam: 27.5765

Minsk uydu görüntüsü

Minsk ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Minsk haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Minsk uydudan görüntüsü

Minsk konumu

Minsk konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Minsk) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mustafa ertürk: 2005 tarih itibariyle, her 3 ayda bir belarusa gidiyorum,ozelikle minsk çok guzel ve çok temiz bir şehir, insanları çok medeni ve kultur sevyesi çok yuksek bir toplumdur. bana gore turkiyeden sonra en çok beyendiğim bir ulke. benim turkiyen bir cennetir. kymetini bilelim. belarsuda gormenizi tavsiye ederim - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
zinnete: evet. bi cok sey guzel ben suan minskteyim. ama sadece burda kizlar guzel. baska hic bise guzel degil. benim turkiyem cennet........ - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
alibabacann: bence minsk şehri harika bir yer gercekten görmek ve gezmek lazım her karesi ayrı bir güzel insanların birbirne olan saygı ve sevgisi beni çok etkiledi - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.