Yalıçiftlik (Mudanya) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yalıçiftlik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yalıçiftlik, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Mudanya ilçesine bağlı bir köydür. Yalıçiftlik yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Mudanya » Yalıçiftlik köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yalıçiftlik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yalıçiftlik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3550, Boylam: 28.7163

Mudanya ilçesi belde ve köyleri

Akköy , Akköy , Altıntaş , Altıntaş , Aydınpınar , Aydınpınar , Bademli , Bademli , Balabancık , Balabancık , Çağrışan , Çağrışan , Çamlık , Çamlık , Çayönü , Çayönü , Çekrice , Çekrice , Çepni , Çepni , Çınarlı , Çınarlı , Dedeköy , Dedeköy , Dereköy , Dereköy , Eğerce , Eğerce , Emirleryenicesi , Emirleryenicesi , Esence , Esence , Evciler , Evciler , Göynüklü , Göynüklü , Güzelyalı , Güzelyalı , Hançerli , Hançerli , Hasköy , Hasköy , Işıklı , Işıklı , İpekyayla , İpekyayla , Kaymakoba , Kaymakoba , Kumyaka , Kumyaka , Küçükyenice , Küçükyenice , Mesudiye , Mesudiye , Mirzeoba , Mirzeoba , Murselköy , Murselköy , Orhaniye , Orhaniye , Söğütpınar , Söğütpınar , Ülkü , Ülkü , Yalıçiftlik , Yalıçiftlik , Yaman , Yaman , Yaylacık , Yaylacık , Yörükali , Yörükali , Yörükyenicesi , Yörükyenicesi , Zeytinbağı , Zeytinbağı

Yalıçiftlik uydu görüntüsü

Yalıçiftlik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yalıçiftlik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yalıçiftlik uydudan görüntüsü

Yalıçiftlik konumu

Yalıçiftlik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yalıçiftlik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

acrep836: ben şahsen yalıçiflikliyim en muşhur şeyi encok içki içilen köydür gün zaman farkı tanımaz :) ketenderey tavsiye edrim köyümüs güseldir gitmenizi tavsiye ederim - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.