Muradiye harita ve uydu görüntüleri

Van iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 2.447 kilometrekare, nüfusu 31.586 dır. Yüzeyi yükseltisi 3.000 metreyi... daha fazla bilgi

Muradiye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Van » Muradiye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Muradiye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Muradiye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.9946, Boylam: 43.7678

Muradiye ilçesi belde ve köyleri

Açıkyol , Adaklı , Akbulak , Akçaçay , Alkasnak , Aşağıargıt , Babacan , Balaklı , Beşparmak , Beydağı , Çakmak , Çiçekli , Dağören , Devetaş , Doğangün , Durukkaş , Erişe , Esenkoç , Gönderme , Görecek , Güllüçimen , Gümüştepe , Karahan , Keçikıran , Kemerköprü , Kocasaban , Köşkköy , Kuşçu , Otlakbaşı , Ovapınar , Sarımehmet , Sürüyolu , Topuzarpa , Uluşar , Ünseli, Yakıncak , Yalındüz , Yukarargıt , Yumaklı

Muradiye uydu görüntüsü

Muradiye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Muradiye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Muradiye uydudan görüntüsü

Muradiye konumu

Muradiye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Muradiye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ARAYIŞ KONTU: KOCA SİTEDE BİR BEN Mİ VARIM MURADİYELİLER NERDESİNİZ EZ ÖCO - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
misafir: yine ben yani aRaYıŞ KoNTu topuzarpalı öcobey nerdesiniz muradiyeliler hadi çıkın yorumlayın ilçemizi haykırışlarımız susturulsada sessizce haykırmasını bilelim - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.
aRaYıŞ KoNTu: muradiye geri kalmışlığın girdabında yokolmamak için çırpınıyor güzelim ilçemin güzel insanları yine umutla yaşamasını bilir bu yüzdendirki hala yaşanılır bir yer - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.