Murat Kölük İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Murat Kölük İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: ŞENLİKKÖY MAH. EKŞİNAR SOK. NO:40 Telefon: 2125992231 Faks: 2126248280) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bakırköy » Murat Kölük İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Murat Kölük İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Murat Kölük İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 0, Boylam: 0

Murat Kölük İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Murat Kölük İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Murat Kölük İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Murat Kölük İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Murat Kölük İlköğretim Okulu konumu

Murat Kölük İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Murat Kölük İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

peri: asgirl sen hangi sınıftasın şimdi - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
melek: bu okulun öğrencileri çok kötü hiç güzel değil hele yemekleri berbat ayrıca kurslarıda iğrenç - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
erkan: çok güzel bir okul tek kelimeyle mükemmel herkes bu okula gelsin - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
peri: yağız tunay sen bu sene 6.sınıfta mısın - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
peri: bir kere ben bu sene 6 ya geçti m bu okulda ve hep ben ile arkadaşımı tehdit edip sataşıyorlar ama onun dışında öğretmenleri vb. çok gzl - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
zeynep: murat kölüğü çok seviyorum murat kölükte okuduğum için çok mutluyum murat kölükteki bütün arkadaşlarım ve öğretmenlerime selam gönderiyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
MERT: murat kölük bizim ve bizim olacak - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
BalPetek: winx sözüm sana adı üstünde özel okul. bu okul bence çok iyi. ayrıca murat kölük''ün nesine para veriyorsun? özel okul mu kik para veresin? ayrıca asgirl burada farkında olmadan köy okullarını küçümsüyorsun sözlerine dikkat et! seni dövdülerse sorun sende! seni küçük görmüşler ve bu ne de olsa saftır bir şey yapmaz demişlerdirde dövmüşlerdir. sen, onlara karşılık verseydin cesaret bile edemezlerdi! ayrıca antin için yer yokdiyorsun ancak dışarıda olan tribünlerin amacı bu zaten! son olarak pis olsaydı en temiz okul seçilmezdi!!! - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
yağız tunay: siz hepiniz yalan söylüyörsünü p.i.ç. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
cici kız: ben tribünlerin 500 kişilik olduğuna inanmıyorum hem ayrıca öğretmenleri çok kötü - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
winx: ya bu okulun bir spor salonu bile yok be burda kim okur iğrençpis bir okul konferans salonu bile berbat yemekleri de iğrenç yapıyorlar ayrıca kantinde bir oturma yeri bile yok özel okullarda oturma yerleri var - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
asgirl: bence de peri doğru söylüyor ben beşinci sınıfı orda okudum iğrenç bir yer köy okulunda okurum da burda okumam hem ben orda okurken bizim sınıftakiler özelliklede erkekler bana çok kötü davrandılar beni dövdüler tehdit ettiler diğer sınıftakiler de öyle - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
peri: bence iğrenç bir okul öğrencileri de acımasız şımarık kötü onun yerine şişli terakkiyi ya da taş mektebini tercih ederim gerçi oralar da pahalı ama murat kölüğün şusuna busuna para vereceğine oraya ver daha hayırlı - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.