Muratlı harita ve uydu görüntüleri

Tekirdağ iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 279 kilometrekare, nüfusu 17.807 dir. Yüzeyi hafif meyilli... daha fazla bilgi

Muratlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tekirdağ » Muratlı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Muratlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Muratlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1583, Boylam: 27.4921

Muratlı ilçesi belde ve köyleri

Arzulu , Aşağısevindikli , Aydınköy , Balabanlı , Ballıhoca , Çevrimkaya , Hanoğlu , İnanlı , Kepenekli , Kırkkepenekli , Musellim , Yavaşça , Yeşilsırt , Yukarısevindikli , Yukarısırt , Yurtbekler

Muratlı uydu görüntüsü

Muratlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Muratlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Muratlı uydudan görüntüsü

Muratlı konumu

Muratlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Muratlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

umut: 1970güllüovadoğumluyum 37senedir izmirdeyim yerini konumunu dahi hatırlamam fakat belli bi yaştan sonra kan çekiyor daha görsel bilgiler koyarsanız sevinirim takipteyim - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
serkan çoban: ben 1976 muş bulanık güllü ova köyü doğumluyum 1993 ten beri uratlıdayım ara ara git gel yapıyorum

memlekete .muratlıyı seviyorum

- 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.