Musabeyli harita ve uydu görüntüleri

Türklerin Anadolu'ya yerleşmelerinden önce yöre, büyük bir orman alanı olarak bilinmektedir. Bu tarihten sonra Murat Höyüğü olarak yerleşim birimi olarak bilimektedir. Ancak kesin olarak kuruluş tarihi bilinmemektedir. daha fazla bilgi

Musabeyli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kilis » Musabeyli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Musabeyli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Musabeyli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8859, Boylam: 36.9180

Musabeyli ilçesi belde ve köyleri

Ağcakent , Aşağıbademli , Aşağıkalecik , Balıklı , Belentepe , Bozkaya , Çayıraltı , Çınarköy , Dorucak , Dutluca , Fericek , Fırlaklı , Geçitboyu , Gökmusa , Gözlüce , Gündeğer , Hacılar , Hasancalı , Haydarlar , Hüseyinoğlu , Karadut , Karbeyaz , Kayapınar , Kaynaklı , Kızılkent , Koçcağız , Kolpınar , Korahmethüyüğü , Kozlubağ , Kurtaran , Kurtuncu , Madenyolu , Şabanlı , Şenlikçe , Tahtalıkaradut , Tokaçgemriği , Topallar , Uğurtepe , Üçpınar , Yastıca , Yedigöz , Yeşiloba , Yukarıbademli , Yukarıkalecik , Yuvabaşı , Zeytinbağı

Musabeyli uydu görüntüsü

Musabeyli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Musabeyli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Musabeyli uydudan görüntüsü

Musabeyli konumu

Musabeyli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Musabeyli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.