Başkale (Narman) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Başkale harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Başkale, Türkiye topraklarında Erzurum ilinin Narman ilçesine bağlı bir köydür. Başkale yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Erzurum » Narman » Başkale köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Başkale haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Başkale haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.2135, Boylam: 41.7717

Narman ilçesi belde ve köyleri

Alabalık , Alacayar , Araköy , Aşağıyayla , Başkale , Beyler , Boğakale , Çamlı yayla , Çimenli , Dağyolu , Demirdağ , Ergazi , Gökdağ , Göllü , Güllüdağ , Güvenlik , Kamışözü , Karadağ , Karapınar , Kışlaköy , Kilimli , Koçkaya , Koyunören , Kuruçalı , Mahmutçavuş , Mercimekli , Otlutepe , Pınaryolu , Samikale , Sapanlı , Savaşçılar , Serinsu , Sülüklü , Sütpınar , Şehitler , Şekerli, Taşburun , Telli , Toygarlı , Tuztaşı , Yanıktaş , Yoldere , Yukarıyayla

Başkale uydu görüntüsü

Başkale ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Başkale haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Başkale uydudan görüntüsü

Başkale konumu

Başkale konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Başkale) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: yavrucak - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.