Nazilli harita ve uydu görüntüleri

Aydın iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 792 kilometrekare, nüfusu 64.675 dir. İlçenin yüzeyi Menderes nehrinin meydana getirdiği, çok verimli ovamsı alüvyal vadilerden ve yer yer ormanla kaplı... daha fazla bilgi

Nazilli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Aydın » Nazilli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Nazilli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Nazilli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.9089, Boylam: 28.3186

Nazilli ilçesi belde ve köyleri

Aksu , Apaklar , Arslanlı , Aşağıörencik , Aşağıyakacık , Bağcılı , Bayındır , Begerli , Bekirler , Bereketli , Bozyurt , Çatak , Çaylı , Çobanlar , Dallıca , Demirciler , Dereağzı , Derebaşı , Dualar , Durasıllı , Esenköy , Esentepe , Evcelli , Gedik , Gedikaltı , Güzelköy , Hamidiye , Hamzallı , Hasköy , Haydarlı , Hisarcık , Işıklar , İsabeyli , Kahvederesi , Karahallı , Kardeşköy , Kavacık , Kestel , Ketendere , Ketenova , Kırcaklı , Kızıldere , Kocakesik , Kozdere , Kuşçular , Mescitli , Ocaklı , Ovacık , Pirlibey , Rahmanlar , Sailer , Samailli , Sevindikli , Sinekçiler , Şimşelli , Toygar , Uzunçam , Yalınkuyu , Yazırlı , Yellice , Yukarıörencik

Nazilli uydu görüntüsü

Nazilli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Nazilli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Nazilli uydudan görüntüsü

Nazilli konumu

Nazilli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Nazilli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

selocan: dünyanın 7 harikasından biri görmelisiniz!!! - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.