Nevşehir harita ve uydu görüntüleri

Nevşehir Türkiye'de İç Anadolu Bölgesinin Orta Kızılırmak bölümünde kalan il. İl toprakları 38° 12' ve 39° 20' kuzey enlemleriyle 34° 11' ve 35° 06' doğu boylamları arasında yer alır. Doğudan Kayseri, kuzey ve kuzeybatıdan Kırşehir, güneyden Niğde, batıdan Aksaray, kuzeydoğudan Yozgat illeriyle çevrilidir. İl trafik plaka numarası 50'dir. daha fazla bilgi

Nevşehir harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Nevşehir haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Nevşehir haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Nevşehir haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.6236, Boylam: 34.7116

Statik haritalar

Nevşehir ilçe haritaları

Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp

Nevşehir uydu görüntüsü

Nevşehir ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Nevşehir haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Nevşehir uydudan görüntüsü

Nevşehir konumu

Nevşehir konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Nevşehir) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

selin: merhaba , kayseri havalimanından avanosa kaç saatte gidilir ve , ulaşım var mıdır ? bilginiz varsa yazar mısınız ? - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
recep: söylenecek tek kelime, dünyada ilk bir şehir, benim köyüm tabikide nevşehir birdir. - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
gezegen: toki hangi mahallede bilen varmı - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
cavuşinli fatma: kapadokya gercekten gezilmesi görülmesi gereken muhteşem yerleden hem türkiyenin ortasında sayılır. dogudan batıya kuzeyden güneye giderken ugraya bilirsiniz ulasımı kolay bir şehirdir.üzümü güzeldir peribacalarına hayran kalırsınız vadilerinde yürüyüş yapmaya doyamazsınız ve testi kebabı yerken dikkat edin parmaklarınızı da arada götürmeyin.nevşehir ile ilgili görüşlerinizi anlatın demişler ama kapadokya anlatılamaz anlatamam yani kesinlikle gidilip görülmesi gerekir.lütfen gidin teşekürler..... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
SAGITTARIUS: peribacaları capadocia.keten gömlek üzümü. ve bu üzümlerin çekirdekleri gerci bunu dünya biliyor.

ABDULLAH ÇATLI LALE DEVRİ DAMAT İBRAHİM PAŞA.

HERTARAFI FARKLI GÜZEL VE AKIL ALAMAYACAK KADAR FARKLI GEZDİKCE NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAYACAKSINIZ. - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hakan: karapınar - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.