NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU (İlköğretim Okulu
Adres: HÜRRİYET MAHALLESİ MALAZGİRT CD.ÇAMLICA SK. BAĞCILAR Telefon: 2125504349 Faks: 2126570202) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bağcılar » NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0233, Boylam: 28.8333

NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU uydu görüntüsü

NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU uydudan görüntüsü

NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU konumu

NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (NEVİN-MEHMET BİLGİNER İLKÖĞRETİM OKULU) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

CEYHUN AKSOY: BEN 1.5 YIL BU OKULDA OKUDUM 2C SINIFINDA ÖĞRETMENİMİN ADI ÜMMÜHAN KURT ARKADAŞLARIM BANA FACEBOOKTAN ULAŞSIN CEYHUN AKSOY - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
turşu tuğçe: bn kendim bu okulda okuyorum 7-b sınıfındayım . okulumu beğeniyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ayşe: ben geçen sene mezun oldum ama okulumun mezun olan kişilerini göremiyorum - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.