Görükle (Nilüfer) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Görükle harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Görükle, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Nilüfer ilçesine bağlı bir köydür. Görükle yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Nilüfer » Görükle köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Görükle haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Görükle haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.2330, Boylam: 28.8395

Nilüfer ilçesi belde ve köyleri

Akçalar , Akçalar , Atlas , Atlas , Ayvaköy , Ayvaköy , Badırga , Badırga , Başköy , Başköy , Büyükbalıklı , Büyükbalıklı , Çalı , Çalı , Çatalağıl , Çatalağıl , Çaylı , Çaylı , Dağyenice , Dağyenice , Doğanköy , Doğanköy , Fadıllı , Fadıllı , Gökçe , Gökçe , Gölyazı , Gölyazı , Görükle , Görükle , Güngören , Güngören , Hasanağa , Hasanağa , İnegazi , İnegazi , İrfaniye , İrfaniye , Kadriye , Kadriye , Karacaoba , Karacaoba , Kayapa , Kayapa , Konaklı , Konaklı , Korubaşı , Korubaşı , Kuruçeşme , Kuruçeşme , Maksempınarı , Maksempınarı , Tahtalı , Tahtalı , Uçpınar , Uçpınar , Unçukuru , Unçukuru , Yaylacık , Yaylacık , Yolçatı , Yolçatı

Görükle uydu görüntüsü

Görükle ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Görükle haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Görükle uydudan görüntüsü

Görükle konumu

Görükle konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Görükle) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.