Nizip harita ve uydu görüntüleri

Gaziantep iline bağlı bir ilce. Yüzölçümü 1.131 kilometrekare nüfusu 18.234 dür. Yüzeyi genel olarak... daha fazla bilgi

Nizip harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gaziantep » Nizip haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Nizip haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Nizip haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0139, Boylam: 37.7912

Nizip ilçesi belde ve köyleri

Adaklı , Akçakent , Akkuyu , Alahacı , Altındağ , Aşağıbayındır , Aşağıçardak , Bağlıca , Bahçeli , Ballı , Belkıs , Boyluca , Bozalioğlu , Çakmaktepe , Çanakçı , Çatalca , Dayıdağ , Dazhüyük , Doğrular , Durakla , Dutlu , Düzbayır , Ekinci , Erenköy , Eskikonak , Gaziler , Gevence , Gökçeli , Güder , Gülbaşak , Gülkaya , Gümüşgün , Günaltı , Güzelköy , Hancağız , Hazımoğlu , İkizce , İntepe , Kaleköy , Kalemeydanı , Kamışlı , Karaburç , Kayalar , Keklik , Kesiktaş , Kıraçgülü , Kıratlı , Kızılcakent , Kızılin , Kocatepe, Korucak , Köseler , Kumla , Kurucahüyük , Mağaracık , Mehmetobası , Mercanlı , Mihrap , Nahırtepe , Oğuzlar , Özyurt , Salkım, Samandöken , Samanlı , Sarayköy , Sarıkoç , Sekili, Söğütlü , Suboyu , Tanır , Tatlıcak, Toydemir , Tuluktaş , Turlu , Turnalı , Uluyatır, Yağcılar , Yağmuralan , Yarımtepe , Yeniyapan , Yeniyazı , Yolçatı , Yukarıbayındır , Yukarıçardak

Nizip uydu görüntüsü

Nizip ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Nizip haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Nizip uydudan görüntüsü

Nizip konumu

Nizip konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Nizip) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

N.Ahmet Türkmen: Uygarlığın beşigi olan nizip.Kültürel varlıklarıyla önemli yerler barındırmaktadır.Roma döneminin zengin kentlerinden olan zeugma.kilise ve rumkale önemli kültür varlıklarıdır.Bunlar sadece nizip için degil dünya çapında önem taşımaktadır.Nizipi şimdiye kadar en iyi tanıtan Nizip Gazeteciler Cemiyeti Başkanı veysel karayılanın hazırlamış olduğu Antik kentin Renkleri adlı kitaptır herkese tavsiye ederim - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
zergilli: ben zergilliyim herkes zergilin delisinin meşhur oldugunu söyler ama bilmezlerki nizip yoresinin en zeki insanları zergillilerdir kendimden bilim - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Yazan:nizipli EYYÜPH: NİZİP.FISTIĞI İLE ZEYTİNİ VE O MEŞUR NOHUT DÜRÜMÜ İLE MEŞURDUR HELE HELE ALİ SABANCIDAN YERSEN BİDAHA NEZAMAN YİYEBİLİRİM DİYE DÜŞÜNÜRSÜN. ZEUĞMA DENİLEN ANTİK KENTİ VAR AMA BİR AÇIKHAVA MÜZESİ NE ZAMAN YAPILACAK NİZİPLİNİ DOGRUSU MERAK KONUSUDUR. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
emirli: öncelikle böyle bir topragın böylesine sevecen bir bölgenin bir parçası olmak çok güzel ben kürepliyim bi çok bölge barak bölgesine sahip çıkmaya çalışıyor bunlara izin vermeyelim tarihimize örf ve geleneklerine sahip çıkalım barak kültürünü sevgisini her bölgeye aşılayalım ama bizden olmayanı kendimize sahiplendirmeyelim nice uzun ve huzurlu günler dilegimle saygılar hürmetler olsun - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
sukrugumu: nizipin zeytini fıstığı nohut dürümü meşhurdur www.nizipisdunyasi.net firmalar ekleniyor sizde yerinizi alın - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
aşık nizipli furkan: slm ben nizipli furkan nizip,in fıstığı meşhurdur antebe gelen fıstık nizipten gelir yani adı antep fıstıgı barajımız var mesire alaları var karpuz atan mesire alanı var meşhur zeugma var tarihi yerleri var işte nizp böyle bir yer nizipli oldugum icin cok şanslıyım yaaaaaaaa - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
gülüm: nizip cok sıcak insancıl cana yakın br ilcedir sadece bi defa gördüm nesi meşurdur bilmiyorum nereleri gezilir onuda bilmiyorum mümkünse bana nizipten bahsedermisiniz - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.