Norveç harita ve uydu görüntüleri

Norveç Krallığı İskandinavya Yarımadasının kuzeyini ve batısını ihtivâ eden, Batı Avrupa’nın en kuzeyinde kalan bağımsız bir krallık. daha fazla bilgi

Norveç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Norveç haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Norveç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Norveç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 60.4720, Boylam: 8.46894

Statik haritalar

Norveç uydu görüntüsü

Norveç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Norveç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Norveç uydudan görüntüsü

Norveç konumu

Norveç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Norveç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bilal 22 yildirim@ho: Norveç dünya ülkeleri arasında en yüksek askari ücreti vermektedir. aynı zamanda Norveçte alkolsüz içecekler ve yicek ürünleride pahalı olmaktadır. kutup ülkesi olmakla beraber birinci dünya savaşında tarafsız kalarak kendini darbe almadan korumuştur. balıkçılıkla ünlenmiş olup gelirinin büyük kısmınıda bu şekilde kazanmaktadır.iskandinal ülkeleri arasında dünyadaki ilk favori ülkedir. umarım bu bilgiler faydalı olmuştur - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
enes yalçın: norveç çok güzel bir şehir şehirdir.benim oturduğum şehir kandıra ben kandıraya bağlı ahçılı köyünde oturuyom.

burası imkanı çok iyi olan bir köy eğercili namık kemal ilk öğretim okulunda oturuyom.okuluma 23 nisanda norveçten çocuklar gelmesini istiyorum.lütfen gelin fütfen .

adres:türkiye,kocaeli,kandıra.beyce köyü,ahçılı mah.''de yşıyorum.

1996 doğumluyum.

23 nisanda bekliyorun.

msn:enesyalcn_bjk@hotmail.com

- 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.