Norveç harita ve uydu görüntüleri

Norveç Krallığı İskandinavya Yarımadasının kuzeyini ve batısını ihtivâ eden, Batı Avrupa’nın en kuzeyinde kalan bağımsız bir krallık. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 236,83 KB)] Norveç harita

Resmin boyutları: 900px x 1200px, Dosya boyutu: 242511byte (236,83 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.




Yorumlar - Lütfen konu (Norveç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bilal 22 yildirim@ho: Norveç dünya ülkeleri arasında en yüksek askari ücreti vermektedir. aynı zamanda Norveçte alkolsüz içecekler ve yicek ürünleride pahalı olmaktadır. kutup ülkesi olmakla beraber birinci dünya savaşında tarafsız kalarak kendini darbe almadan korumuştur. balıkçılıkla ünlenmiş olup gelirinin büyük kısmınıda bu şekilde kazanmaktadır.iskandinal ülkeleri arasında dünyadaki ilk favori ülkedir. umarım bu bilgiler faydalı olmuştur - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
enes yalçın: norveç çok güzel bir şehir şehirdir.benim oturduğum şehir kandıra ben kandıraya bağlı ahçılı köyünde oturuyom.

burası imkanı çok iyi olan bir köy eğercili namık kemal ilk öğretim okulunda oturuyom.okuluma 23 nisanda norveçten çocuklar gelmesini istiyorum.lütfen gelin fütfen .

adres:türkiye,kocaeli,kandıra.beyce köyü,ahçılı mah.''de yşıyorum.

1996 doğumluyum.

23 nisanda bekliyorun.

msn:enesyalcn_bjk@hotmail.com

- 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.