Sakçagözü (Nurdağı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sakçagözü harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Sakçagözü, Türkiye topraklarında Gaziantep ilinin Nurdağı ilçesine bağlı bir beldedir. Sakçagözü yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Sakçagözü hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Gaziantep » Nurdağı » Sakçagözü beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sakçagözü haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sakçagözü haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.1748, Boylam: 36.9382

Nurdağı ilçesi belde ve köyleri

Balıkalan , Belpınar , Çakmak , Durmuşlar , Emirler , Gedikli , Gökçedere , Gözlühüyük , Hamidiye , Hisarköy , İçerisu , İkizkuyu , İncegedik , İncirli , Karaburçlu , Kartalköy , Katrancı , Kırışkal , Kırkpınar , Kömürler , Kuzoluk , Mesthüyük , Nogaylar , Olucak , Sakçagözü, Şatırhöyük, Terken , Toplamalar , Tüllüce

Sakçagözü uydu görüntüsü

Sakçagözü ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sakçagözü haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sakçagözü uydudan görüntüsü

Sakçagözü konumu

Sakçagözü konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sakçagözü) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

erol: sakçagözu gerek insani gerek guzelikleri ile örnek bir beldedir unlü şelalesi çok meşurdur - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.