Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: EMNİYET MAH.AKŞEMSETTİN SK.NO:3 Telefon: 2163214080 Faks: 2163214081) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Üsküdar » Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu konumu

Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Nursen-fuat Özdayı İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

aleyna: okulumuz çokkk güzel çok güzel hala oraya gidiyorum ve 5. sınıfa - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
emre: ben de nursen fuattan mezunum djler okul çok güzel....bide burda 4x2 sormuşlar okulla ilgili bi sitee giriom yine yaazılı çıkıo......şuan haydarpaşa meslke lisesine gidiom..... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
melike: bence okul güzel - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ST@n!C£: yhaw buneyaha hiç sevmiyorum bu okulu iğrenç herşey yasak yaa bu okuldan kurtulmak istiyorrrummmm - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
nazlıcan: çok güzel - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
att.essraa: nursen fuatözdayıdan mezunum şimdi acil tıp teknisyeniyim bende emeği olan bütün hocalarımı çok seviyorum ve çok teşekkür ediyorum... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
melike: yeni müdürümüz çok iyi - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
esra: ayla hoca zeki öğretmen nesrin öğretmen tülin hoca veysel hocayı çok seviyorum onlar çok iyiler......dersleride güzel anlatıyolar - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
buse: okuluz çok küçük

bize yetmiyo

bence birazdaha büyütsünler.... - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
melike: yenimüdürümüz öok iyi melek öğretmen.hayırlı olsun bütün öğretmenlere ve öğrencilere çok sevdik.çok mutluyuz - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
ümran: nursen fuatözdayıda okuyorun.şikayetim bazı gezilerden hiç haberimiz olmuyo. seçilmiş öğrenciler gidiyo - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.