Nusaybin harita ve uydu görüntüleri

Mardin iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.106 kilometrekare, nüfusu 30.334 dür. İlçenin yüzeyi tatlı... daha fazla bilgi

Nusaybin harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Mardin » Nusaybin haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Nusaybin haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Nusaybin haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0687, Boylam: 41.2158

Nusaybin ilçesi belde ve köyleri

Açıkköy , Açıkyol , Akagil , Akarsu, Akçatarla , Bahçebaşı , Bakacık , Balaban , Beylik , Büyükkardeş , Büyükkardeş , Çağlar , Çalıköy , Çatalözü , Çiğdem , Çilesiz , Çolova , Dağiçi , Dallıağaç , Değirmencik , Demirtepe , Dırım , Dibek , Doğanlı , Doğuş , Durakbaşı , Duruca, Düzce , Eskihisar , Eskimağara , Eskiyol , Girmeli, Görentepe , Günebakan , Güneli , Günyurdu , Gürkaynak , Gürün , Güvenli , Hasantepe , Heybeli , İkiztepe , İlkadım , Kalecik , Kaleli , Kantar , Karacaköy , Kayadibi , Kocadağ , Koruköy , Kuyular , Küçükkardeş , Nergizli , Odabaşı , Pazarköy , Sınırtepe , Söğütlü , Taşköy , Tekağaç , Tepealtı , Tepeören , Tepeüstü , Turgutköyü , Uçköy , Uçyol , Yandere , Yavruköy , Yerköy , Yolbilen , Yolındı

Nusaybin uydu görüntüsü

Nusaybin ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Nusaybin haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Nusaybin uydudan görüntüsü

Nusaybin konumu

Nusaybin konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Nusaybin) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Üzeyir Sarraf: 2003-2005 yılları arasında görev yaptım.Çok güzel dostluklar yaşadım. Hala dosluklarım devam ediyor. Bütün dostlarıma selamlar. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Misafir: 2003-2005 yılları arasında çalıştım.Çok güzel günlerim geçti.Çok iyi dostluklar yaşadım ve yaşıyorum da.2009 yılın da ziyarete gittim. Herkese selamlar. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
dadaş irfan: Hayatımın en kötü dönemini ve en güzel anılarımı yaşadığım yer. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.