Akarsu (Nusaybin) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Akarsu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Akarsu, Türkiye topraklarında Mardin ilinin Nusaybin ilçesine bağlı bir beldedir. Akarsu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Akarsu hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Mardin » Nusaybin » Akarsu beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akarsu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akarsu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2357, Boylam: 41.0601

Nusaybin ilçesi belde ve köyleri

Açıkköy , Açıkyol , Akagil , Akarsu, Akçatarla , Bahçebaşı , Bakacık , Balaban , Beylik , Büyükkardeş , Büyükkardeş , Çağlar , Çalıköy , Çatalözü , Çiğdem , Çilesiz , Çolova , Dağiçi , Dallıağaç , Değirmencik , Demirtepe , Dırım , Dibek , Doğanlı , Doğuş , Durakbaşı , Duruca, Düzce , Eskihisar , Eskimağara , Eskiyol , Girmeli, Görentepe , Günebakan , Güneli , Günyurdu , Gürkaynak , Gürün , Güvenli , Hasantepe , Heybeli , İkiztepe , İlkadım , Kalecik , Kaleli , Kantar , Karacaköy , Kayadibi , Kocadağ , Koruköy , Kuyular , Küçükkardeş , Nergizli , Odabaşı , Pazarköy , Sınırtepe , Söğütlü , Taşköy , Tekağaç , Tepealtı , Tepeören , Tepeüstü , Turgutköyü , Uçköy , Uçyol , Yandere , Yavruköy , Yerköy , Yolbilen , Yolındı

Akarsu uydu görüntüsü

Akarsu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akarsu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akarsu uydudan görüntüsü

Akarsu konumu

Akarsu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akarsu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

melis: yha benim arştrdgm ödew neden çıkmadı küçücük bişey istedik yhaniii:(:@:''( - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ARICAN: BUNLAR AKARSUMU - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.