Oğuzeli harita ve uydu görüntüleri

Gaziantep iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 818 kilometrekare, nüfusu 32.544 tür. Yüzeyi Fırat havzasına... daha fazla bilgi

Oğuzeli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gaziantep » Oğuzeli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Oğuzeli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Oğuzeli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8720, Boylam: 37.5957

Oğuzeli ilçesi belde ve köyleri

Acar , Akçamezraa , Altınyurt , Ambarcık , Arslanlı , Asmacık , Aşağıgüneyse , Aşağıyeniyapan , Aydınkaya , Belören , Beşdeli , Büyükkaracaören , Cumhuriyet , Çatalçam , Çatalsu , Çavuşbaşı , Çaybaşı , Çaybeyi , Demirkonak , Devehüyüğü , Dibecik , Dikmetaş , Direkli , Doğanpınar , Dokuzyol , Duruköy , Dutluca , Ekinveren , Ermiş , Gebeköy , Gedik , Gündoğan , Güveçli , Güzelce , Hatunlu , Hotoğlu , İkizkuyu , İnceyol , İnkılap , Kabacaağaç , Karaburun , Karadibek , Karaman , Karataş , Kaşyolu , Kavunluk , Kayacık , Kayalıpınar , Keçikuyusu , Keçili , Kersentaş , Kılavuz , Koçaklar , Kovanlı , Kuruçay , Küçükkaracaören , Sazgın , Sergili , Sevindi , Sütlüce , Taşçanak , Taşlı , Taşyazı , Tınazdere , Tüzel , Uğurova , Ulaşlı , Üçdamlar , Üçkubbe , Yakacık , Yalnızbağ , Yazılı , Yeniköy , Yeşildere, Yeşiltepe , Yukarıgüneyse

Oğuzeli uydu görüntüsü

Oğuzeli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Oğuzeli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Oğuzeli uydudan görüntüsü

Oğuzeli konumu

Oğuzeli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Oğuzeli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

boşver gitsin: insanları çok güzel olduktan sonra, su bol olduktan sonra, yeşillik çok olduktan sonra, amerika bile kıskanır bu ilçeyi... - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
genc: oğuzeli küçük bi yerleşim yeri 50 yıllık ilçe geçmişi var ama nedense bi türlü gelişme yüzü görmedi aslında işlek bi yol ama neden gelişmiyor onu bilmek te zor bakalım ileriki günler ne gösterir ne nar kaldı ne festivali ne tanıtacak bişey - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
gurbet: bencede oguzelinin durumu hiç iç açıçı deil allah yardım etsin ordakilere - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
melek: oğüzeli narıyla bilinir ama benim kendi görüşümle çok berbat bir yer her türlü pisliğin olduğu bir yer ama insanları çok misafir perveridir. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.