Çaybaşı (Oğuzeli) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çaybaşı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çaybaşı, Türkiye topraklarında Gaziantep ilinin Oğuzeli ilçesine bağlı bir köydür. Çaybaşı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Gaziantep » Oğuzeli » Çaybaşı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çaybaşı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çaybaşı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0159, Boylam: 37.5098

Oğuzeli ilçesi belde ve köyleri

Acar , Akçamezraa , Altınyurt , Ambarcık , Arslanlı , Asmacık , Aşağıgüneyse , Aşağıyeniyapan , Aydınkaya , Belören , Beşdeli , Büyükkaracaören , Cumhuriyet , Çatalçam , Çatalsu , Çavuşbaşı , Çaybaşı , Çaybeyi , Demirkonak , Devehüyüğü , Dibecik , Dikmetaş , Direkli , Doğanpınar , Dokuzyol , Duruköy , Dutluca , Ekinveren , Ermiş , Gebeköy , Gedik , Gündoğan , Güveçli , Güzelce , Hatunlu , Hotoğlu , İkizkuyu , İnceyol , İnkılap , Kabacaağaç , Karaburun , Karadibek , Karaman , Karataş , Kaşyolu , Kavunluk , Kayacık , Kayalıpınar , Keçikuyusu , Keçili , Kersentaş , Kılavuz , Koçaklar , Kovanlı , Kuruçay , Küçükkaracaören , Sazgın , Sergili , Sevindi , Sütlüce , Taşçanak , Taşlı , Taşyazı , Tınazdere , Tüzel , Uğurova , Ulaşlı , Üçdamlar , Üçkubbe , Yakacık , Yalnızbağ , Yazılı , Yeniköy , Yeşildere, Yeşiltepe , Yukarıgüneyse

Çaybaşı uydu görüntüsü

Çaybaşı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çaybaşı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çaybaşı uydudan görüntüsü

Çaybaşı konumu

Çaybaşı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çaybaşı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.