Kavakpınar (Of) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kavakpınar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kavakpınar, Türkiye topraklarında Trabzon ilinin Of ilçesine bağlı bir köydür. Kavakpınar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Trabzon » Of » Kavakpınar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kavakpınar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kavakpınar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9114, Boylam: 40.3197

Of ilçesi belde ve köyleri

Ağaçbaşı , Ağaçseven , Aşağıkışlacık , Ballıca, Barış , Başköy , Bayırca , Birlik , Bölümlü, Cumapazarı, Çaltılı , Çataldere , Çatalsöğüt , Çukurova , Dağalan , Darılı , Dereköy , Doğançay , Dumlusu , Erenköy , Esenköy , Eskipazar, Gökçeoba , Gümüşören , Güresen , Gürpınar, İkidere , Karabudak , Kavakpınar , Kazançlı , Keler , Kıyıboyu , Kıyıcık, Kirazköy , Kireçli , Korkut , Korucuk , Kumludere , Kurtuluş , Meyvalı , Ovacık , Örtülü , Saraçlı , Sarayköy , Sarıbey , Sarıkaya , Sefaköy , Serince , Sıraağaç , Sivrice , Söğütlü , Sugeldi , Taşhan , Tavşanlı , Tekoba , Uğurlu, Uluağaç , Yanıktaş , Yazılık , Yemisalan

Kavakpınar uydu görüntüsü

Kavakpınar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kavakpınar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kavakpınar uydudan görüntüsü

Kavakpınar konumu

Kavakpınar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kavakpınar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.