Oltu harita ve uydu görüntüleri

Erzurum iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 2.246 kilometrekare, nüfusu 28.896 dır. Yüzeyi, dalgalı, oldukça... daha fazla bilgi

Oltu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Erzurum » Oltu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Oltu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Oltu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5497, Boylam: 41.9997

Oltu ilçesi belde ve köyleri

Alatarla , Arıtaş , Aşağıçamlı , Aşağıkumlu , Ayvalı , Ayyıldız , Bahçecik , Bahçelikışla , Ballıca , Başaklı , Başbağlar , Çamlıbel , Çanakpınar , Çatak , Çatalsöğüt , Çayüstü , Çengelli , Dağdibi , Damarlıtaş , Demirtaş , Derebaşı , Dokuzdeğirmen , Duralar , Dutlu , Elmadüzü , Erdoğmuş , Esenyamaç , Gökçedere , Günlüce , Güryaprak , Güzelsu , İğdeli , İnanmış , İnciköy , İpekçayırı , İriağaç , Kaleboğazı , Karataş , Kayaaltı , Kemerkaya , Konukseven , Küçükorucuk , Nüğürcük , Obayyayla , Orucuk , Özdere , Sağlıcak , Sarısaz , Subatuk , Süleymanlı , Sülünkaya , Şendurak , Tekeli , Toklu , Topkaynak , Toprakkale , Tutmaç , Tuzlaköy , Ünlükaya , Vişneli , Yarbaşı , Yaylaçayır , Yolboyu , Yukarıçamlı , Yukarıkumlu

Oltu uydu görüntüsü

Oltu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Oltu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Oltu uydudan görüntüsü

Oltu konumu

Oltu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Oltu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

M.AKGÜN: Harita Oltu nun köylerinden ŞENDURAK köyü yanlış yere yerleştirilmiş.Gökçedere köyü ile Subatık köyü arasında ve Oltuya daha yakın bir uzaklıkta. Lütfen düzeltelim. Diğer bölglerde de olabilir. Örneğin Olur İlçesinin Beğendik köyü daha küzey batıda gösterilmiş , taşgeçit köyüne göre kuzey doğuda ,Olur Soğukgöze köyü ve çoğu köy haritada gösterilmemiş. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
isa : ben isa ben de oltuluyum oltuları cok sevıyom otultu ya bıkac kez geldım ama cok güzel bır yer her yerı hala köylerı cok güzel oltunun elmedüzü köyün de am cam lar yasıyor onları cok özledım sıtenız cok güzel - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ayhan: oltunun kebabı meşurdur oltu,nun kalesi türbe gezilebilir - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.