Engiz (Ondokuzmayıs) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Engiz harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Engiz, Türkiye topraklarında Samsun ilinin Ondokuzmayıs ilçesine bağlı bir köydür. Engiz yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Samsun » Ondokuzmayıs » Engiz köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Engiz haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Engiz haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4944, Boylam: 36.0833

Ondokuzmayıs ilçesi belde ve köyleri

Aydınpınar , Beylik , Cerekli , Çandır , Çebinler , Çetirlipınar , Çiftlik , Dağköy , Dereköy, Düzköy , Engiz , Erenköy , Esentepe , Hibe , Karacaoğlu , Kertme , Kösedik , Kuşkayası , Ormancık , Tepeköy , Yeşilköy , Yeşilyurt , Yörükler

Engiz uydu görüntüsü

Engiz ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Engiz haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Engiz uydudan görüntüsü

Engiz konumu

Engiz konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Engiz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.