Orhangazi harita ve uydu görüntüleri

Bursa iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 330 kilometrekare, nüfusu 28.706 dır. Yüzeyi yer yer engebeli ve... daha fazla bilgi

Orhangazi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Orhangazi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Orhangazi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Orhangazi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9461, Boylam: 32.8681

Orhangazi ilçesi belde ve köyleri

Akharem , Akharem , Bayırköy , Bayırköy , Cihanköy , Cihanköy , Çakırlı , Çakırlı , Çeltikçi , Çeltikçi , Dutluca , Dutluca , Fındıklı , Fındıklı , Gedelek , Gedelek , Gemiç , Gemiç , Gölyaka , Gölyaka , Gürle , Gürle , Hamzalı , Hamzalı , Heceler , Heceler , Karsak , Karsak , Keramet , Keramet , Mahmudiye , Mahmudiye , Narlıca , Narlıca , Ortaköy , Ortaköy , Örnekköy , Örnekköy , Paşapınar , Paşapınar , Sölöz , Sölöz , Üreğil , Üreğil , Yenigürle , Yenigürle , Yeniköy , Yeniköy , Yenisölöz , Yenisölöz

Orhangazi uydu görüntüsü

Orhangazi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Orhangazi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Orhangazi uydudan görüntüsü

Orhangazi konumu

Orhangazi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Orhangazi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

SAMİ ÖZ: EN BÜYÜK KÖTÜLÜĞÜ TURGUT YAPTI ORHANGAZİYE.BU BÖYLE BİLİNE... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
GERCEKLER: TURGUT ÜNLÜ GİTTİ ORHANGAZZİ BİİİİİİİİİTTİ.ORHANGAZİNİN TÜM MADDİ VE MANEVİ DEGERLERİ ONDAN SONRA YOK OLDU - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.