Yenigürle (Orhangazi) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yenigürle harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yenigürle, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı bir köydür. Yenigürle yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Orhangazi » Yenigürle köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yenigürle haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yenigürle haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4099, Boylam: 29.3119

Orhangazi ilçesi belde ve köyleri

Akharem , Akharem , Bayırköy , Bayırköy , Cihanköy , Cihanköy , Çakırlı , Çakırlı , Çeltikçi , Çeltikçi , Dutluca , Dutluca , Fındıklı , Fındıklı , Gedelek , Gedelek , Gemiç , Gemiç , Gölyaka , Gölyaka , Gürle , Gürle , Hamzalı , Hamzalı , Heceler , Heceler , Karsak , Karsak , Keramet , Keramet , Mahmudiye , Mahmudiye , Narlıca , Narlıca , Ortaköy , Ortaköy , Örnekköy , Örnekköy , Paşapınar , Paşapınar , Sölöz , Sölöz , Üreğil , Üreğil , Yenigürle , Yenigürle , Yeniköy , Yeniköy , Yenisölöz , Yenisölöz

Yenigürle uydu görüntüsü

Yenigürle ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yenigürle haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yenigürle uydudan görüntüsü

Yenigürle konumu

Yenigürle konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yenigürle) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

enişte birol komutan: arkadaşlar ben şuan kabil afganistandan yazıyorum.kayınbabam galip yasakı kaybettik.üzüntüm çok.bunu sizle paylaşmak istedim.okadar vatanıma selam.okuyanlara hayırlı günler arkadaşlar - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Misafir: bu köyün köftesinin üzerine daha köfte yemedim ,çocukluğumdan aklımda kalan en güzel tatlardan birisi...Allah nasip ederse 20 yıl sonra tekrar gidip yemeyi düşünüyorum - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ebenin torunu: yenigürle köyünün suyu ve köftesi çok meşhurdur. su doğanın bir lütfudur. ama köfte rahmetli kasap ismetin bir armağanı. şimdiki usta kalpaklı ahmet de iyi götürüyor işi.bravo! şişko kasap faruk ta iyi uyum sağlamış köye.yakında benim gruplar gene başlar eskideğirmen (macırın değirmen)turlarına ve köfte partilerine.ben kim miyim? rumuzdan anlarsın sen ahmet aga.görüşmek üzere. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.